13.12.2019. ODRŽANA ČETVRTA PO REDU DONATORSKA AUKCIJA SLIKA POD NAZIVOM „OBOJI SVOJ ŽIVOT POZITIVNO“

Dana 13. prosinca 2019. godine u prostoru Doma kulture u Popovači održana je četvrta po redu humanitarna aukcija slika u organizaciji Neuropsihijatrijske bolnice dr. Ivan Barbot Popovača i Popovačke udruge likovnih stvaralaca „Moslavački štrk" Popovača pod motom " OBOJI SVOJ ŽIVOT POZITIVNO."

Prim. Marina Kovač, dr. med. zahvalila je gđi Mariji Pukec Žigić i članovima PULS-a „Moslavački štrk“ na suradnji i snažnoj podršci koju pružaju na sada već tradicionalnim zajedničkim kulturnim manifestacijama kao i svim okupljenima koji podržavaju plemenitu misiju brige za bolesnike.
Prodajom slika na aukciji prikupljeno je 130.700,00 kuna koje će se namijeniti opremanju poliklinike za fizikalnu terapiju.

Zahvaljujemo svim sudionicima likovne kolonije „Oboji svoj život pozitivno“ održane u rujnu 2019. godine, svim sudionicima i drugim gostima koji su prisustvovali humanitarnoj aukciji, a posebno onima koji su kupili slike i dali svoj doprinos plemenitoj svrsi poboljšanja uvjeta za liječenje bolesnika u našoj ustanovi.

Program je obogaćen glazbenom i plesnom izvedbom veterana KUD-a Ivan Goran Kovačić iz Zagreba.

Radio Banovina video