SOCIOTERAPIJSKI IZLET ZA BOLESNIKE

20.06.2018. godine u suradnji Bolnice i Udruge za rehabilitaciju i resocijalizaciju duševnih bolesnika organiziran je jednodnevni socioterapijski izlet. Na izletu smo posjetili Muzej grada Karlovca te smo obišli kulturne povijesne spomenike u karlovačkoj gradskoj jezgri. U nastavku izleta smo, uz stručno vodstvo kustosa, posjetili slatkovodni akvarij "Aquatika" te Stari grad Dubovec.

Na izletu je sudjelovalo 100 pacijenata bolnice te su svi prigodno počašćeni. Uz edukaciju i stjecanje novih znanja, izlet nam je poslužio za ugodno druženje i uživanje u prirodi. Ovi sadržaji su organizirani uz potporu Sisačko-moslavačke županije kroz sredstva za projekte udruga iz područja zdravstvene skrbi.

Svima koji su nam omogućili navedene sadržaje iskreno zahvaljujemo te se radujemo novim aktivnostima.