POZIV NA PSIHOLOŠKO TESTIRANJE ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME ZA RADNO MJESTO STRUČNI REFERENT/ICA (15.01.2021.)

NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA
DR. IVAN BARBOT POPOVAČA
13. siječnja 2021.

POZIV

Psihološko testiranje za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme za radno mjesto stručni referent/ica u NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, izvršit će se dana 15. siječnja 2021. godine (petak) u 9,00 sati u restoranu Bolnice, za kandidate koji su ispunili formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koji su dostavili potpune i pravovremene prijave, kako slijedi:

1.Lea Sofijanić                                                                                             6. Maja Ljevar
2.Martina Pavličević                                                                                   7.Ivona Klauda
3.Marija Kranjčec                                                                                        8. Elena Lukač
4. Josipa Evaj                                                                                              9.Edita Horvat Duzbaba
5.Nikolina Crnjak                                                                                        10.Loreta Jakopović

Razgovor i provjera znanja, sposobnosti i vještina s kandidatima koji ispunjavanju formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koji su dostavili potpune i pravovremene prijave, te izvršili psihološko testiranje izvršit će se istog dana 15. siječnja 2021. godine (petak) U 10.30 sati nakon obavljenog psihološkog testiranja.