Odluka o odabiru kandidata za prijam u radni odnos na određeno vrijeme prvostupnika/ca fizioterapije - pripravnika

NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA
DR.IVAN BARBOT POPOVAČA
URBROJ: DA/MP 2176-128-02-2986-5/20.
Popovača, 14. prosinca 2020.

Na temelju članka 21. Statuta NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, a povodom raspisanog natječaja koji je oglašen u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na internetskoj stranici NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR.IVAN BARBOT POPOVAČA OD 25.11.2020. godine donosim

ODLUKU

o odabiru kandidata za prijam u radni odnos na određeno vrijeme
prvostupnika/ca fizioterapije - pripravnika

Za prijam u radni odnos na određeno vrijeme jedne/og prvostupnika/ca fizioterapije - pripravnika izabran je:

1. Luka Prpić

Imenovani kandidat zasnovati će radni odnos na određeno vrijeme – pripravnički staž po dobivanju suglasnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, o čemu će biti naknadno obaviješten.

Ukoliko se ne dobije suglasnost Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, s kandidatom se neće sklapati ugovor o radu.

Na objavljeni natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme – pripravnički staž za radno mjesto prvostupnika/ca fizioterapije - pripravnika, koji je objavljen u Zavodu za zapošljavanje i na web stranici NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR. IVAN BARBOT POPOVAČA prijavilo se 12 kandidata i to: Marko Lončar, Ivan Penava, Marin Jurašinović, Iva Višić, Lorena Kutleša, Luka Prpić, Luka Puškić, Filip Dubočanac, Lovreković Matea, Tena Šojat, Tamara Matijević i Valentina Višak.

Nakon uvida u roku pristiglih zamolbi utvrđeno je da formalne uvjete natječaja za pristup provjeri znanja i vještina i razgovoru ispunjavaju kandidati: Marko Lončar, Ivan Penava, Marin Jurašinović, Iva Višić, Lorena Kutleša, Luka Prpić, Luka Puškić, Filip Dubočanac, Lovreković Matea, Tena Šojat, Tamara Matijević i Valentina Višak.

Nakon provjere znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i razgovora sa slijedećim kandidatima koji su pristupili: Marko Lončar, Ivan Penava, Marin Jurašinović, Iva Višić, Lorena Kutleša, Luka Prpić, Luka Puškić i Lovreković Matea, Povjerenstvo za odabir kandidata dalo je prijedlog da se po dobivanju suglasnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u radni odnos primi kandidat koji je zadovoljio sve zadane kriterije: Luka Prpić.

Ravnateljica:
  Prim. Marina Kovač, dr.med.

Dostaviti:
1. Prijavljeni kandidati