NATJEČAJ za prijam u radni odnos na određeno vrijeme - MAGISTAR/RA PSIHOLOGIJE, BRAVAR - VODOINSTALATER, POMOĆNI RADNIK, SPREMAČICA

URBROJ: DA/MP 2176-128-02-4835/19.
Popovača, 7. studeni 2019.

Na temelju članka 21. Statuta NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, objavljuje se

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme

1. MAGISTAR/RA PSIHOLOGIJE – 1 izvršitelj

2. BRAVAR - VODOINSTALATER - 1 izvršitelj

3. POMOĆNI RADNIK - 2 izvršitelja

4. SPREMAČICA – 2 izvršitelja

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Radni odnos zasniva se s probnim radom u zakonski predviđenom trajanju ovisno o stručnoj spremi.

Stručna sprema i ostali uvjeti:

Ad. 1. – VSS, završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij psihologije ili integrirani diplomski sveučilišni studij psihologije, položen stručni ispit, osnovna dopusnica i 1 godina radnog staža u struci.
Uz pisanu zamolbu na natječaj treba priložiti: životopis, presliku diplome, presliku osnovne dopusnice, presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu, presliku domovnice ili elektronički zapis iz knjige državljana, potvrdu ili elektronički zapis od HZMO-a o radnom stažu, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci.

Ad. 2. – SSS, završena industrijsko-obrtnička škola.
Uz pisanu zamolbu na natječaj treba priložiti: životopis, presliku svjedodžbe, presliku domovnice ili elektronički zapis iz knjige državljana, potvrdu ili elektronički zapis HZMO-a o radnom stažu, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci.

Ad. 3. NKV radnik, završena osnovna škola.

Ad. 4. NKV radnik, završena osnovna škola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17.) uz prijavu na javni natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. rečenog Zakona, koji su navedeni na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13. i 152/14.), uz prijavu na javni natječaj dužan su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s odredbom članka 48 f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03. i 148/13.) uz prijavu na javni natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.

Ponude s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se u NEUROPSIHIJATRIJSKU BOLNICU DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, Jelengradska 1, 44317 Popovača, u roku od 10 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama i na web stranici Bolnice. Ponude se dostavljaju u zatvorenoj omotnici s naznakom «Za natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme – naziv radnog mjesta za koji se kandidat prijavljuje».
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 30 dana od dana isteka roka za podnošenje ponuda po natječaju.

NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA
DR. IVAN BARBOT POPOVAČA