ODLUKA O IZMJENI ODLUKE O ODABIRU KANDIDATA ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME ZA RADNO MJESTO SPREMAČ/ICA

URBROJ: DA/DL 2176-128-02-708-5-44/24

Popovača, 06. svibnja 2024. godine

Na temelju članka 21. Statuta NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, a povodom raspisanog natječaja koji je oglašen na WEB stranici NEUROPSIHIJATRIJSKE BOLNICE DR. IVAN BARBOT POPOVAČA i Zavodu za zapošljavanje 22.veljače 2024. godine donosim

ODLUKU

o izmjeni odluke o odabiru  kandidata za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme

za radno mjesto spremač/ica

Objavljena odluka o odabiru kandidata Anite Galović za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme za radno mjesto spremač/ica URBROJ: DA/DL 2176-128-02-708-5-40/24 od 27. ožujka 2024. godine mijenja se jer je kandidatkinja pismenim putem dana 06. svibnja 2024. godine odustala od radnog odnosa na neodređeno za radno mjesto spremač/ica.

Za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme spremač/ica izabire se slijedeći kandidat na bodovnoj listi prema  ukupnom zbiru bodova tabelarnog prikaza koji prihvaća rad i to:

1. Irena Bouček

Ravnateljica:

prim. Marina Kovač, dr.med.