POZIV NA PSIHOLOŠKO TESTIRANJE ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME ZA RADNO MJESTO PRVOSTUPNIK/ICA RADNE TERAPIJE

NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA

DR. IVAN BARBOT POPOVAČA

Popovača, 13.07. 2023.

POZIV

Psihološko testiranje za prijam u radni odnos na određeno vrijeme za radno mjesto prvostupnik/ica radne terapije u NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, izvršit će se dana 18. srpnja 2023. godine ( utorak ) u 8,10 sati u restoranu Bolnice (soba za dežurce), za kandidate koji su ispunili formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koji su dostavili potpune i pravovremene prijave, kako slijedi:

1. Kristina S.
  2. Gordana H. B.
  3. Vladimir H.
  4. Valnea M.
  5. Lea O.

Razgovor i provjera znanja, sposobnosti i vještina s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koji su dostavili potpune i pravovremene prijave, te izvršili psihološko testiranje izvršit će se istog dana u   9,30  sati u restoranu Bolnice (soba za dežurce) nakon obavljenog psihološkog testiranja.

Kandidati moraju ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu radi identifikacije.