POZIV NA PSIHOLOŠKO TESTIRANJE ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME I UPUĆIVANJE NA SPECIJALIZACIJU IZ PSIHIJATRIJE

NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA
DR. IVAN BARBOT POPOVAČA
Popovača, 24. svibnja 2023. godine

POZIV

Psihološko testiranje za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme i upućivanje na specijalizaciju iz psihijatrije u NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA, izvršit će se dana 2. lipnja (petak) 2023. godine u 8.10 sati u sobi za sastanke br. 16 (Uprava Bolnice). Za kandidatkinju koja je ispunila formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koja je dostavila potpunu i pravovremenu prijavu:

1. Marijana K.F.

Razgovor i provjera znanja, sposobnosti i vještina s kandidatkinjom koja ispunjava formalne uvjete natječaja za prijem u radni odnos i koja je dostavila potpunu i pravovremenu prijavu, te izvršila psihološko testiranje izvršit će se istog dana u 9.30 sati u sobi za sastanke br. 16 (Uprava Bolnice).

Kandidatkinja mora ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu radi identifikacije.