MEĐUNARODNI ZNANSTVENO-STRUČNI SKUP: ”PROTETIKA, ORTOTIKA, ROBOTIKA U FIZIOTERAPIJI I ZDRAVSTVENA NJEGA”, IVANIĆ – GRAD, 24. I 25. STUDENOG 2022.

24. studenog u Ivanić – Gradu je svečano otvoren Međunarodni znanstveno – stručni skup ”Protetika, ortotika, robotika u fizioterapiji i zdravstvena njega” čiji je domaćin Visoka škola Ivanić – grad.

Partneri skupa su: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Naftalan, Neuropsihijatrijska bolnica dr. Ivan Barbot Popovača, Poliklinika Glavić, Poliklinika Sveta Nedelja, Opća Županijska bolnica Požega i Salvus, pokrovitelji su: Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo zdravstva, Hrvatska komora fizioterapeuta, Hrvatska komora medicinskih sestara i Grad Ivanić-Grad.

Na ovome skupu aktivno su sudjelovali i djelatnici Neuropsihijatrijske bolnice dr. Ivan Barbot Popovača. Radovi na skupu obrađuju teme iz područja fizioterapije, sestrinstva i društveno humanističkih znanosti.