U NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA ZAPOČELO PRVO CIJEPLJENJE MODERNINIM CJEPIVOM

Neuropsihijatrijskoj bolnici dr. Ivan Barbot Popovača 13.01.2021. pristiglo je i prvo Modernino cijepivo čime je ujedno obilježen i početak cijepljenja u županiji ovom vrstom cjepiva.

Ravnateljica bolnice Prim. Marina Kovač, dr.med. i predsjednica Povjerenstva za bolničke infekcije Irena Ištvanić Vuger dr. med. istaknule su kako je jako važno da se što više ljudi cijepi.

“Misli na druge - cijepi se!” slogan je informativno-edukativne nacionalne kampanje. Time se nikoga ne nagovara na cijepljenje, već se apelira na svijest svakog pojedinca o potrebi solidarnosti s drugim članovima zajednice.

Korona virus sve nas je osudio na zajedništvo! Sve poduzete mjere u svijetu do sada pokazuju da moramo misliti jedni na druge. Jedni bez drugih ne možemo, a zajedno ipak možemo pobijediti.