KLINIČKA PRAKSA II U NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA

Neuropsihijatrijska bolnica Dr. Ivan Barbot Popovača je partner Visoke škole Ivanić Grad, smjer Fizioterapija.

Dana 12. svibnja 2020. godine, studenti II godine započeli su Kliničku praksu II u Neuropsihijatrijskoj bolnici Dr. Ivan Barbot Popovača.

Nakon uzimanja epidemioloških podataka, a u skladu sa danim preporukama od strane HZJZ, studenti su smješteni u bolnički Edukacijski centar.

Ispred Neuropsihijatrijske bolnice Dr.Ivan Barbot Popovača studente je prigodno pozdravila i poželjela dobrodošlicu prim. Marina Kovač, dr.med., spec.psih. Početku Kliničke prakse je nazočio i dekan Visoke škole Ivanić - Grad doc. dr. sc. Mile Marinčić, v. pred. Studenti su pozdravljeni i od strane dožupana SMŽ doc.dr.sc. Romana Rosavca.

Klinička praksa II se odvija u bolničkom Edukacijskom centru gdje se predaje teorijski dio nakon čega slijedi praktični dio u Poliklinici za fizikalnu terapiju. Pod stručnim vodstvom i nadzorom Kristijana Erendića, bacc.physioth., i djelatnika Poliklinike za fizikalnu terapiju Anu Hrabar, bacc. physioth. i Antonia Pernar, fizioterapeut, studenti imaju priliku vidjeti, ali i isprobati medicinske aparate koji se koriste u fizioterapiji.