48. obljetnica Zavoda Bakovići (BiH)

Dana 29. veljače 2020.g. Zavod Bakovići je obilježio 48. godinu postojanja i uspješnog poslovanja.
Imali smo čast nazočiti obilježavanju godišnjice Zavoda kao jedni od rijetkih pozvanih uzvanika. Obljetnici su prisustvovale medicinske sestre iz naše ustanove. Uime ravnateljice prim. Marine Kovač, pozdravljeni su djelatnici Zavoda Bakovići, kao i ravnatelj gdin. Branko Stanić. Povodom obljetnice uručili smo im prigodan poklon.
Zavod Bakovići je centar za socijalno i zdravstveno zbrinjavanje i produženo liječenje i rehabilitaciju, obučavanje za samostalan život prema preostalim sklonostima i sposobnostima odraslih osoba sa invaliditetom, sa smetnjama u duševnom razvoju umjerenog, težeg i teškog stupnja, osoba s kombiniranim smetnjama, kao i osoba kod kojih je završeno liječenje u zdravstvenim ustanovama. Kapacitet Zavoda je 270 mjesta u klasičnom obliku smještaja i 50 mjesta u stanovima i kućama namijenjenim za stanovanje uz podršku.
Zavod je smješten u malom mjestu Bakovići , 5 km od gradića Fojnica i 55 km sjeverozapadno od Sarajeva (Kanton Središnja Bosna).
Zavodu Bakovići iskrene čestitke povodom uspješnog poslovanja. Iskreno se veselimo budućim suradnjama.