Centralni prijem pacijenata
Odjel za biologijsku psihijatriju i Odjel za psihosomatsko liječenje
Zavod za forenzičku psihijatriju
Projekt Zavoda za forenzičku psihijatriju
Dnevna bolnica
Poliklinika za dječju i adolescentnu psihijatriju s dnevnom bolnicom
Detalji iz bolnice
Socioterapijski klub

OBILAZAK NOVOUREĐENOG PROSTORA BUDUĆE SREDNJE MEDICINSKE ŠKOLE U NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA

OBILAZAK  NOVOUREĐENOG PROSTORA BUDUĆE SREDNJE MEDICINSKE ŠKOLE U NEUROPSIHIJATRIJSKOJ BOLNICI DR. IVAN BARBOT POPOVAČA

25.10.2019. godine zamjenik župana Sisačko-moslavačke županije Ive Žinića, doc. dr. sc. Roman Rosavec obišao je novouređeni prostor buduće nastavne baze Srednje škole Viktorovac, smjera medicinske sestre opće njege/medicinski tehničar opće njege, koji dio svojeg nastavnog programa odrađuju u Neuropsihijatrijskoj bolnici Dr. Ivan Barbot Popovača.

Novouređeni prostor sadrži opću i specijaliziranu učionicu te prostor za izvođenje nastavnih vježbi opremljen suvremenom medicinskom opremom.

U obilasku novog prostora bili su i učenici Srednje medicinske škole Pakrac te Srednje škole Viktorovac iz Siska, koji trenutno u Bolnici Popovača obavljaju nastavne vježbe iz njege.

Nazočne je pozdravila ravnateljica bolnice prim. Marina Kovač, dr. med., koja se zahvalila Sisačko-moslavačkoj županiji  i zamjeniku župana doc. dr. sc. Romanu Rosavcu na podršci u provođenju ovog za bolnicu izuzetno vrijednog projekta.

posjete

eliste čekanja