Poliklinika za dječju i adolescentnu psihijatriju s dnevnom bolnicom

Voditelj poliklinike: prim. Domagoj Štimac, dr. med., specijalist psihijatar, subspec. dječje i adolescentne psihijatrije
Glavna sestra poliklinike: Suzana Vidović Vondra, mag.med.techn.
Terapeutski tim:

Marijana Sarilar, klinički psiholog, stalni sudski vještak
Sanja Narić, prof. socijalni pedagog, praktičar terapije igrom
Monika Martinović, mag. logoped.
Ana Zoger, prof. socijalni pedagog

Kontakt podaci:
Voditelj poliklinike: 044/569-347
Glavna sestra / ambulanta: 044/569-346
Marijana Sarilar, klinički psiholog, stalni sudski vještak: 044/569-349
Sanja Narić, prof. socijalni pedagog, praktičar terapije igrom: 044/569-348
Monika Martinović, mag. logoped.: 044/569-348
Ana Zoger, prof. socijalni pedagog: 044/569-346

Ambulanta je namijenjena tretmanu djece, adolescenata i mlađih odraslih osoba koje boluju od psihičkih poremećaja koji se najčešće javljaju kod ovih populacija, odnosno procjeni i tretmanu specifične problematike dječje i adolescentne dobi. Rad je prilagođen uzrastu te se koriste psihoterapijske tehnike usklađene specifičnim potrebama različitih razvoj faza odrastanja. Provodi se savjetovanje, individualna i obiteljska psihoterapija (integrativna, odnosno sistemska obiteljska terapija), terapija igrom, kao i psihijatrijska procjena i tretman u užem smislu. Također nudimo mogućnost parcijalne timske obrade komplicirane kazuistike. U toplom i podržavajućem ozračju pružamo najbolje moguće uvijete za očuvanje i unaprjeđenje mentalnog zdravlja djece i mladih osoba, a naš tim prolazi stalnu edukaciju i superviziju u priznatim psihoterapijskim školama.

Radno vrijeme poliklinike:

Pon, uto, čet, pet: 07:30-15:30h

Sri 07:00-19:00h

Rad sa pacijentima:

Lokacija: Neuropsihijatrijska bolnica dr. Ivan Barbot Popovača:
Pon, uto, čet, pet 08:00-15:00h
Sri 08:00-19:00h

Naručivanje se vrši preko Jedinice za centralno naručivanje.