U sklopu HEP-ova natječaja „Svjetlo na zajedničkom putu“ NPBP je dobila 3.000,00 eura za projekt „Poboljšanje dostupnosti usluga Poliklinike za internističku dijagnostiku i liječenje kroz nabavu novih holtera tlaka i holtera EKG-A“. Projektom se žele stvoriti bolji uvjeti za dijagnostiku kardiovaskularnih bolesti kroz poboljšanje resursa za rad Poliklinike za internističku dijagnostiku i liječenje, konkretno nabavu 2 holtera tlaka i 1 holtera EKG-a. Na natječaj za dodjelu donacija stiglo je 1012 prijava od čega je HEP za sufinanciranje izabrao 203 projekta.
Ovim putem se zahvaljujemo HEP-u što je pružio podršku našoj Bolnici i odabrao naš projekt za dodjelu donacije.

natjecaj donacije 2023