Kampanja „50 milijuna koraka za epilepsiju“

Pozivamo Vas da se pridružite kampanji „50 milijuna koraka za epilepsiju“.

Ova je kampanja nastala u sklopu obilježavanja Međunarodnoga dana epilepsije koju je pokrenula Međunarodna udruga za epilepsiju (engl. International Bureau for Epilepsy, IBE).

Želimo podići razinu svijesti o epilepsiji od koje boluje 50 milijuna ljudi na svijetu, stoga nam se pridružite te pružite potporu oboljelima i njihovim obiteljima.

Ove godine organiziramo šetnju i prikupljanje koraka. Pridružite nam se 11. veljače 2023. na Moslavačkoj gori (početak u Podgariću u 10:00 - 14:00).

U ovogodišnju su se akciju uključile Osnovna škola Zorke Sever, Neuropsihijatrijska bolnica dr. Ivan Barbot Popovača, Podružnica Hrvatske komore medicinskih sestara Sisačko-moslavačke županije, Opća bolnica Sisak i Srednja škola Viktorovac.

Ukoliko niste u mogućnosti, organizirajte vlastitu šetnju, dijelite svoje dovršene korake i pratite ukupan broj koraka na 50MillionSteps.org.

kartapodgaric23

epilepsija 11022023